Menu

Akıllı Ev

Alemdar Houses&Suites’te “Akıllı” sistem sayesinde sıradan bir sabah…

06:00 : Akıllı sistem merkezi ünitesi, meteorolojik verileri değerlendirerek, evinizin ısısını sizin tercihlerinize göre ayarlayacaktır.
06:30 : Evinizin ısısı artık mükemmel, eviniz sizi en sevdiğiniz radyo kanalından melodileri kademe kademe sesi arttırarak nazık bir şekilde uyandırıyor.
06:35 : Panjurlarınız yavaşça açılarak, yatak odanıza gün ışığının girmesi sağlanıyor. Kış aylarında, sistem ışıkları da %30 seviyesinde gözünüzü alıştıracak şekilde açıyor.
06:45 : Keyifli bir uyanıştan sonra, Sistem yatak odanızdaki hareketleri algılayarak banyo ve mutfağa doğru yolunuzu aydınlatıyor.
06:50 : Bir yandan kahve makineniz çalışmaya başlarken, banyonuzda ise sıcak suyunuz hazır olur, televizyonunuz açılır ve günün taze haberlerini almaya başlarsınız.
07:00 : Havalandırılmış yatak odanıza tekrar dönüyorsunuz. Uygun kıyafet seçiminizi rahat yapabilmeniz için, hava durumu bilgisi televizyonunuzun ekranına geliyor.
07:15 : İşe gitme vakti. Eviniz tüm cihazlari kapatıyor, alarmı devreye sokuyor, panjurları indiriyor ve kapıları kilitliyor. Eviniz artik güvende.

  • Paylaş

Diğer Görseller