Menu

Alemdar

Alemdar

Kısaca…

Yaklaşık bir asır önce zeytinyağı ve sabun üretimi yaparak sanayi alanında faaliyet göstermeye başladık. Alemdar Ailesi olarak, Alemdar Sabun Sanayi’nden Alemdar Kimya Endüstri’sine Alemdar Liman İşletmeleri’nden Alemdar Zeytinyağı Tesisleri’ne birçoğu ülkemizde alanında ilk olan sayısız tesis kurarak tattık bu mutluluğu.
Cumhuriyet döneminden itibaren sanayileşme sürecinde yapmış olduğumuz başarılı yatırımlarla Türk Sanayi Sektörü’ne adımızı altın harflerle yazdırarak günümüz Türkiye’sinin sayılı sanayici aileleri arasına gireceğimize inancımız hep tamdı.

Biliyoruz ki Başarı Süreklilik İster.

Bu prensiple kendi öz kaynaklarımız ve birikimlerimizle başarıyla tamamladığımız tesisler arasında Edremit’de bulunan zeytinyağı ve sabun tesisleri, Ayvalık ve Milas’ta bulunan zeytinyağı tesisleri, 1974 yılında Kaynarca’ya kurulan ve 2011 yılında yenilenerek Dilovası’na tekrar kurulan entegre kimya ve sabun tesisleri, 1979 yılında hizmete geçen Diliskelesi Liman İşletmeleri bulunmaktadır. Holding’imizin ve diğer markaların sanayi tesis inşaatlarına ek olarak ayrıca İstanbul Çamlıca, Üsküdar, Karaköy, Pendik, Gebze Kocaeli ve Milas İasos’ta bulunan yaşanılan her anı keyfe dönüştüren modern ticari ve konut projeleri gerçekleştirdik. Onlarca aileye mutlu yaşam olanakları sağlamanın yanısıra ülkemize marka projeler kazandırmanın haklı gururunu yaşadık, yaşıyoruz.

Sürekli Kendimizle Yarıştık.

Holding’imizin ALEMDAR GAYRİMENKUL YATIRIM ve İNŞAAT A.Ş. markası altında gücümüzü sağlam temellerden, başarılı ticari geçmişimizden aldık. Gerçekleştirdiğimiz her projeden ilham alarak, geleceğe yatırımlar yaptık. Tamamladığımız onlarca projeden sonra dahi asla “biz bu işi öğrendik” demedik. İlk günkü heyecanımızla sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olduk. Çevreye ve doğaya saygılı, iş sağlığı ve güvenliği konularında ilgili ve dikkatli, müşteri memnuniyeti ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaya odaklı olduk. Çağımız toplumlarının ihtiyaçlarını, gelişen teknoloji ile sürekli takip ederek, nitelikli yapılar inşa ettik. Teslim sonrası hizmet prensiplerimizin olmazsa olmazı en mükemmelini ve kusursuzunu müşterilerimize sağlamak oldu.

Başarı Ayrıntıda Gizli

Başarının ayrıntılarda gizli olduğunun bilinciyle, tüm ürün ve hizmetlerimizde kaliteden, müşteri memnuniyetinden ve çevre duyarlılığımızdan asla ödün vermedik. Bu sebeple ALEMDAR GAYRİMENKUL YATIRIM VE İNŞAAT A.Ş olarak biz müşterilerimizin hayallerini süsleyen yaşam tarzlarını sizlere en uygun imkanlar ile sunarken, proje hazırlık aşamasından, anahtar teslimine kadar geçen tüm süreçte sorumluluk sahibi olmanın gereklerini yerine getirdik. Son teknoloji modern ekipmanlarımızla proje teslim sonrası destek ve hizmet çalışmalarımız ile her daim müşterimizin yanında olduk.

ALEMDAR GAYRİMENKUL YATIRIM ve İNŞAAT A.Ş. BİR ALEMDAR HOLDİNG KURULUŞUDUR.